Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.
AnoNe
Úvod pro odborníky        O firmě        Kontakty        Pomáháme druhým        Poradna       
Literatura


Adjuvant Therapy with Hydrolytic Enzymes in Recurrent Laryngeal Papillomatosis

Juraj Mudrák1, Ladislav Bobák2 and Irina Šebová3

From the 1Departments of Otorhinolaryngology, 2Immunology, P.J. Šafárik University Hospital, Košice, and 31st Department of Otorhinolaryngology, Comenius University Hospital, Bratislava, Slovak Republic

Acta Otolaryngol (Stockh) 1997; Suppl 527: 128 -130

314 KA (1-09-1)


The subject of- this study is systemic enzymotherapy as adjuvant treatment in recurrent laryngeal papillomatosis. The authors analyze their observations of 5 adult patients with recurrent laryngeal papillomatosis when after surgical extirpation and subsequent application of peroral proteases there was a significant improvement of their clinical state and laboratory results. The patients have been disease-free from 10 to 18 months. In the authors' experience, the adjuvant enzymotherapy seems to be a suitable replacement of the supplementary treatment in larynx papillomatosis, and it promises to decrease the recurrence rate as well.

Key words: recurrent laryngeal papillomatosis, hydrolytic emzymes, adjuvant therapy.

 

Datum aktualizace stránky: 19. 1. 2016
Zkrácené informace přípravků Wobenzym a Phlogenzym
Volně prodejné léky. Bez úhrady ze zdrojů veřejného zdravotního pojištění.

Inzertní stránky společnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003