Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.
AnoNe
Hlavní stránka        Úvod pro odborníky        O firmě        Kontakty        Pomáháme druhým        Poradna       Semináře
Literatura

Společnost MUCOS Pharma založil v r. 1949 v Bavorsku významný německý fyziolog a endokrinolog Prof. Helmut Haubold. Původně se specializovala na vývoj a výrobu vitaminových emulzí. Od konce šedesátých let se těžiště výroby pod vedením nového majitele Dr. Karla Ransbergera přesouvalo stále více do oblasti systémové enzymoterapie.
V osmdesátých a devadesátých letech dvacátého století byly léky Wobenzym, Phlogenzym, Wobe-Mugos a další zaregistrovány v řadě evropských, amerických i asijských zemí.
Česká společnost MUCOS Pharma CZ, s.r.o., byla založena v r. 1991 v Praze jako koordinační a realizační centrum pro rozvoj systémové enzymoterapie v zemích střední a východní Evropy. Vedle registrace preparátů firmy MUCOS Pharma a jejich prodeje v této části Evropy a asijských státech SNS je velký důraz kladen také na aktivní vědecký a klinický výzkum, jakož i na informační a vzdělávací činnost.

Výrobce léků systémové enzymoterapie Wobenzym, Phlogenzym Wobe-Mugos a dalších:
MUCOS Pharma GmbH & Co.
Malvenweg 2
82538 Geretsried
Německo

Struktura zastoupení MUCOS Pharma CZ, s.r.o., ve střední a východní Evropě:

Mateřská společnost:
MUCOS Pharma CZ, s.r.o.
Uhříněveská 448
Průhonice
Česká republika
Tel.: 267 750 003
Fax: 267 751 148
www.mucos.cz
www.wobenzym.info

Společnost:
MUCOS Pharma SK, s.r.o.
Bratislava
Slovensko

Společnost:
MUCOS Balt SIA
Riga
Lotyšsko

Zastoupení v Litvě:
MUCOS Balt Lithuania
Vilnius

Zastoupení v Ruské federaci:
MUCOS Rossija
St. Petěrburg, Moskva

 

Zastoupení v Ukrajině:
MUCOS Ukraina
Kiev

Zástupce v Arménii
Jerevan

Zástupce v Azerbajdžánu
Baku

Zástupce v Bělorusku
Minsk

Zástupce v Gruzii
Tbilisi

Zástupce v Kazachstánu
Alma-Ata

Zástupce v Moldávii
Kišiněv

Zástupce v Uzbekistánu
Taškent

Zástupce v Maďarsku
Pannon Pharma Ltd.
Budapešť

 

 

Datum aktualizace stránky: 19. 1. 2016
Zkrácené informace přípravků Wobenzym a Phlogenzym
Volně prodejné léky. Bez úhrady ze zdrojů veřejného zdravotního pojištění.

Inzertní stránky společnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003