Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.
AnoNe
Hlavní stránka        Úvod pro odborníky        O firmě        Kontakty        Pomáháme druhým        Poradna       Semináře
Literatura

Zkušenosti s léčbou proteolytickými enzymy u pacientů - workoholiků

   

ZKUŠENOSTI S LÉČBOU PROTEOLYTICKÝMI ENZYMY U PACIENTŮ - WORKOHOLIKŮ
MUDr. MarieTupá
ORL ambulance, Praha

Autorka uvádí 7leté zkušenosti s léčbou proteolytickými enzymy u pacientů převážně střední generace, kteří se řadí do skupiny workoholiků. Tito pacienti si obvykle opakovaně nebo dlouhodobě stěžovali na příznaky KHCD při velmi chudém objektivním nálezu a negativním mikrobiologickém vyšetření. U žádného z nich nebyla zjištěna závažnější porucha v imunologickém vyšetření. Dlouhodobá terapie Wobenzymem přinesla v této skupině pacientů velmi dobré výsledky, resp. ústup subjektivních obtíží.
SET se osvědčila i při léčbě jiných zánětlivých onemocnění v ORL oblasti. Velmi příznivě působí při hojení traumat obličeje. Pacienti oceňují zejména rychlé vstřebání otoků a hematomů, které někdy mohou působit v této oblasti značný společenský problém.


Kontakt:
MUDr. Marie Tupá
ORL ambulance
Pod Marjánkou 12, Praha 6
233 358 782
marie.tupa@email.cz

Datum aktualizace stránky: 19. 1. 2016
Zkrácené informace přípravků Wobenzym a Phlogenzym
Volně prodejné léky. Bez úhrady ze zdrojů veřejného zdravotního pojištění.

Inzertní stránky společnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003