Chcete zobrazit informace, které jsou určeny výhradně odborníkům (podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění), tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat.
  1. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  2. Kliknutím na tlačítko "ANO" výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  3. Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji.
Přejete-li si pokračovat a tím potvrdit, že jste tímto odborníkem, stiskněte ANO.
AnoNe
Hlavní stránka        Úvod pro odborníky        O firmě        Kontakty        Pomáháme druhým        Poradna       Semináře
Literatura

SET - rozšíření terapeutického spektra praktického lékaře

 

SET – ROZŠÍŘENÍ TERAPEUTICKÉHO SPEKTRA PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

MUDr. Ludmila Kohoutová
Praktická lékařka, Frenštát pod Radhoštěm

Prezentace ke stažení

Autorka užívá ve své praxi Wobenzym od jeho zavedení na náš trh v roce 1991 a je stabilní součástí jejího běžného terapeutického spektra. V poslední době je rozšířila i o Phlogenzym. Systémovou enzymoterapii nejčastěji užívá u pacientů s poúrazovými stavy, u nejrůznějších postižení pohybového aparátu. Rovněž se jí dobře osvědčuje v léčbě chronických zánětů dýchacích a močových cest. Příznivé zkušenosti získala i při zařazení Wobenzymu do komplexní léčby pacientů s roztroušenou sklerózou, kterým pomáhá zvládnout období atak zhoršení choroby a rizikové období zvýšeného výskytu viróz.U pacientů s malignitami Wobenzym užívá jako doplňkovou léčbu v průběhu radioterapie a chemoterapie i po jejich ukončení ke zvládání nežádoucích účinků bazální onkologické léčby a zlepšení celkového stavu.Svoje zkušenosti dokládá několika kasuistikami z výše uvedeného spektra diagnóz.

Kontakt:
MUDr. Ludmila Kohoutová
Dolní 497, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
656 836 909
kohout@frenstat.cz

Datum aktualizace stránky: 19. 1. 2016
Zkrácené informace přípravků Wobenzym a Phlogenzym
Volně prodejné léky. Bez úhrady ze zdrojů veřejného zdravotního pojištění.

Inzertní stránky společnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003