Kde koupit Wobenzym?

Lék Wobenzym můžete zakoupit v kamenných nebo internetových lékárnách. Níže naleznete jejich aktuální seznam. Pro Vaše pohodlí prodejní síť neustále rozšiřujeme.

Jaké balení koupit?

Wobenzym je k dostání v balení 200 tablet, 300 tablet a 800 tablet. Zvolte vhodnou velikost balení podle předpokládané doby užívání a účelu:

  • balení 200 tablet pro léčbu trvající přibližně dva týdny,

  • balení 300 tablet pro léčbu trvající tři a více týdnů,

  • balení 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení.

wobenzym_baleni

O léku Wobenzym

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než padesátiletou léčebnou praxí.
Enzymy jsou zvláštní druh bílkovin, které umožňují průběh desítek zásadních procesů lidského těla. Bez enzymů by mohly stejné reakce trvat stovky let nebo by nebyly vůbec možné. Proto jsou enzymy pro organismus nepostradatelné. Každý enzym je vyhraněným specialistou a jejich vzájemná souhra pak zajišťuje i ty nejsložitější děje v organismu.
Každý enzym obsažený ve Wobenzymu a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Dohromady působí enzymy synergickým efektem a zajišťují komplexní účinek Wobenzymu. Mají schopnost podpořit imunitu, příznivě ovlivňují zánětlivou reakci a do jisté míry i rozpouštějí krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky.
Wobenzym je určený k celkové léčbě organismu u široké škály onemocnění, jejichž společným jmenovatelem je zánět. Jelikož zánět provází většinu lidských onemocnění, lze Wobenzym užívat při léčbě širokého okruhu onemocnění. Obsažené enzymy neslouží k léčbě jednoho konkrétního problému, ale pomáhají tam, kde to organismus nejvíce potřebuje. Wobenzym vám pomůže zejména při:

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Wobenzym je lék k vnitřnímu užití.