Úrazy a operace

Wobenzym zkracuje dobu léčby a zmírňuje bolest

Operace je také zraněním

Různě závažná poranění a úrazy doprovázejí běžný život, rekreační i profesionální sport. I operace jsou svým způsobem zraněním. Při chirurgických zákrocích dochází totiž k „poškození“ tkáně stejně jako u úrazů, na které organismus reaguje shodným hojivým procesem. Úrazy i pooperační stavy doprovází otok, zánět a bolest.
Lék Wobenzym urychluje průběh zánětu a vstřebávání otoku, krevních výronů a podlitin. Tím pomáhá celkové regeneraci po úrazech a operacích.

Proč se někomu rány hojí déle?

Mezi nejčastější příčiny poruchy hojení rány patří zhoršené prokrvení tkání a nedostatečná funkce lymfatického systému. K poruchám hojení dále přispívají cévní onemocnění (ateroskleróza, chronická žilní nedostatečnost), špatná životospráva a stres. Rány se všeobecně hůře hojí s přibývajícím věkem a u nemocných cukrovkou.

S hojením ran a úrazů pomáhají enzymy

Úrazy a pooperační stavy obvykle doprovázejí otoky, krevní výrony a podlitiny, které mohou zpomalovat hojení a jsou také jednou z příčin bolesti. Vybrané enzymy v našem těle urychlují vstřebávání otoku a usměrňují průběh zánětu tak, aby to bylo pro tělo co nejúčelnější a nejrychlejší. Na hojení ran po operaci a těžkých úrazech včetně zlomenin však enzymy v našem těle nemusí stačit. Proto je vhodné podpořit organismus podáváním enzymů zvenčí. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost směsi proteolytických enzymů, která je obsažena ve Wobenzymu, tradičním léku systémové enzymoterapie.

Wobenzym může zkrátit dobu léčby po těchto operacích:

Wobenzym: návrat k pohybu bez bolesti

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, podporují činnost přetíženého lymfatického systému, usnadňují odbourávání poškozených tkání a odpadních produktů metabolismu. Tím urychlují průběh zánětu a vstřebávání otoku, krevních výronů a podlitin. V konečném důsledku se zkracuje doba hojení, regenerace, pracovní neschopnost a výpadek z tréninku. Zejména u netrénovaných osob, kde je větší náchylnost ke vzniku mikrotraumat po náročné fyzické aktivitě, je vhodné začít užívat Wobenzym hned po vzniku potíží.

mladý běžecký pár

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Wobenzym je lék k vnitřnímu užití.